Prekyba akcijų CFD susitarimais su Plus500™

Plus500CY Ltd yra šioje svetainėje siūlomų finansinių produktų emitentas. Plus500CY Ltd veiklą prižiūri Kipro vertybinių popierių rinkos priežiūros komisija (Licencija Nr. 250/14).
Prekyba akcijų CFD susitarimais su Plus500™

Akcijos iš 20 skirtingų rinkų.

Prekiaukite CFD, susietais su akcijomis iš 20 šalių: JAV, JK, Vokietijos, Prancūzijos ir daugiau. Dividendų korekcijos atliekamos jūsų Plus500 sąskaitoje. Nedideli spredai tarp pirkimo ir pardavimo kainų. Jokių komisinių. Norėdami peržiūrėti mūsų mokesčius, spustelėkite čia.

Sukurkite savo sąskaitą ir papildykite ją lėšomis per 5 minutes!

Praktikuokitės prekiauti atsidarydami nemokamą demonstracinę paskyrą per 5 minutes atsisiųsdami Plus500 programinę įrangą.

Prekiaukite akcijomis su svertu

Lanksti prekyba akcijų CFD. Galimybė įdėti mažas kapitalo sumas ir gauti rezultatą, prilygstantį prekybai didesnėmis sumomis.

Kontroliuokite pelną ir nuostolius

Iš anksto nustatykite savo pelną/nuostolį Plus500 platformoje ir jūsų pozicijos bus automatiškai uždarytos pasiekus nustatytą kainą.

Akcijų sąrašas – spustelėkite čia
Nepamirškite, kad CFDs yra kintamos vertės produktai, dėl to galite prarasti visą savo kapitalą. Prekyba CFDs jums gali būti netinkama. Iki galo supraskite susijusią riziką. Prieš naudodamiesi mūsų paslaugomis, susipažinkite su Rizikos atskleidimo pranešimu ir Naudotojo sutartimi.