Mokesčiai

Tik spredas

Skirtingai nuo kitų panašių paslaugų teikėjų, kurie ima komisinius už kiekvieną sandorį, Plus500 sandoriams komisinių netaiko.

Premija

Jei jūs paliekate poziciją atidarytą nuo darbo dienos pabaigos iki kitos prekybos dienos, formaliai jūs laikote ją atidarytą per naktį ir tam turi būti skirta lėšų. Finansavimo mokestis yra pridedamas („short“ pozicijų atveju) prie arba atimamas („long“ pozicijų atveju) iš jūsų sąskaitoje esančios sumos atitinkamo finansavimo pajamoms ar išlaidoms padengti. Kiekvienos priemonės premijos laikas (biržos uždarymo laikas) nurodytas išsamios informacijos kortelėje.

Norėdami peržiūrėti konkrečios priemonės finansavimo premiją ir išraišką „% per dieną“ eikite į pagrindinį platformos langą, pasirinkite norimą priemonę ir spustelėkite išsamios informacijos nuorodą, esančią eilutės dešiniajame gale.

Pastaba: jei pozicija atidaroma penktadienį ir paliekama iki pirmadienio, t. y. kitos prekybos dienos, į sąskaitą įtraukiama arba iš jos atimama finansavimo premijos suma paprastai yra tris kartus didesnė už kasdienę sumą, taip padengiant visą savaitgalio laikotarpį.

Neaktyvumo mokestis

Jei prekybos platformos nenaudosite ir neaktyvinsite ilgą laiką, gali būti imamas iki 10 JAV dolerių mokestis, kaip tai apibrėžta Naudotojo sutartyje. Jis yra skirtas padengti išlaidas, patirtas suaktyvinant šią paslaugą, net jei jos nenaudojate.

* Išsamiau apie mokesčius žr. Naudotojo sutartyje