Klientų lėšų apsauga

Klientų lėšų apsauga

Jums atsidarius pas mus sąskaitą, mes laikysime jūsų lėšas taip, kaip numatyta Kipro vertybinių popierių ir valiutos keitimo komisijos taisyklėse dėl klientų lėšų laikymo. Pagal šias taisykles, kiekvieno kliento lėšas pervedame į atskirą kliento sąskaitą banke.

Nepamirškite, kad CFDs yra kintamos vertės produktai, dėl to galite prarasti visą savo kapitalą. Prekyba CFDs jums gali būti netinkama. Iki galo supraskite susijusią riziką. Prieš naudodamiesi mūsų paslaugomis, susipažinkite su Rizikos atskleidimo pranešimu ir Naudotojo sutartimi.
Klientų lėšų apsauga
Visų klientų lėšos yra laikomos atskirose banko sąskaitose, kaip numatyta Kipro vertybinių popierių ir valiutos keitimo komisijos taisyklėse dėl klientų lėšų laikymo. 
Plus500CY Ltd rizikos draudimui naudoja tik nuosavas lėšas 
Plus500CY Ltd neperleidžia klientų pinigų šalims, su kuriomis yra sudariusi rizikos draudimo sandorius 
Plus500CY Ltd neinicijuoja spekuliatyviųjų pozicijų rinkose 
Plus500CY Ltd neturi įtakos bendrovių arba valstybės skola 
„Plus500CY Ltd“ veiklą reguliuoja „CySEC“ 
Plus500CY Ltd neinvestuoja mažmeninių klientų lėšų 

Investuotojų kompensavimo fondas

„Plus500“ dalyvauja Investuotojų kompensavimo fondo, mokančio kompensacijas Kipro Respublikos reguliuojamų investicinių įmonių klientams, veikloje. „Plus500“ suteikia jums saugumą, išteklius, pasaulines galimybes ir tarptautinės organizacijos, turinčios visame pasaulyje daugiau nei 1 000 000 klientų per mėnesį atliekančių milijonus finansinių operacijų, paslaugas. Be to, „Plus500“ nėra įsiskolinusi, yra likvidi ir turi perteklines privalomo kapitalo atsargas. Skaitykite daugiau:Investuotojų kompensavimo fondas