Kada būtina patvirtinti lėšų gavimą į „PayPal“ sąskaitą?

Norint užbaigti lėšų išmokėjimą į „PayPal“ sąskaitą, jei šis būdas yra naudojamas jūsų šalyje, jums gali reikėti įeiti į savo „PayPal“ sąskaitą ir patvirtinti lėšų priėmimą, kad lėšos pagaliau būtų įskaitytos į jūsų „PayPal“ sąskaitą.

Gali būti, kad prieš jums leidžiant patvirtinti lėšų priėmimą, jūsų bus paprašyta patvirtinti jūsų „PayPal“ sąskaitos el. pašto adresą. Tuomet pasirinkite nuorodą „El. pašto adreso patvirtinimas“ ir įveskite savo „PayPal“ sąskaitos vartotojo vardą ir slaptažodį. Ši nuoroda bus el. laiške, kurį gausite savo pagrindiniu el. pašto adresu iškart atsidarę „PayPal“ sąskaitą. „PayPal“ sąskaitos el. pašto adreso keitimas: „Profilis“ → „el. paštas“ → „pridėti/taisyti“. Jei reikia tolesnės pagalbos, kreipkitės į „PayPal“.

Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekti!
El. Paštas

CFD yra sudėtingos priemonės, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 80,5% proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.