Kiek trunka lėšų išmokėjimas kiekvienu būdu?

Lėšų išmokėjimo prašymas paprastai apdorojamas per vieną darbo dieną, kol užbaigiame įvairius saugumo patikrinimus prieš atlikdami mokėjimą. Pervedamų lėšų gavimo laikas priklauso nuo jų išmokėjimo būdo ir trečiosios išmokėjime dalyvaujančios šalies darbo tvarkos.
Prekybos platformos lėšų išmokėjimo lange nurodytos kiekvienam išmokėjimo būdui taikomos sąlygos (mažiausia suma ir pan.). Jei norite išsimokėti mažesnę nei nurodyta sumą, už tai gali būti imamas papildomas mokestis.

Toliau pateikiame siūlomų lėšų išmokėjimo būdų sąrašą. Atkreipkite dėmesį, kad ne visi jie gali būti naudojami jūsų šalyje.

Elektroninė piniginė – „PayPal“ arba „Skrill“. Į el. patvirtinus išmokėjimą, lėšos turėtų pasiekti jūsų elektroninės piniginės sąskaitą, atsižvelgiant į jūsų e. piniginės teikėjo apdorojimo laiką.
Bankinis pavedimas – tiesioginis elektroninis lėšų pervedimas tarp bankų.Patvirtinus išmokėjimą, lėšos turėtų pasiekti jūsų banko sąskaitą, atsižvelgiant į jūsų banko apdorojimo trukmę ir šalį.
Kredito kortelės - Lėšos bus pervestos į jūsų banko sąskaitą, susietą su atitinkama kortele, atsižvelgiant į banko mokėjimų apdorojimo trukmę.

Mūsų politika yra, kai įmanoma, išmokamas lėšas pervesti tuo pačiu mokėjimo būdu, kuris buvo naudotas įnašui į kliento sąskaitą. Pavyzdžiui, jei klientas lėšas į Plus500 sąskaitą perveda iš VISA kortelės, iš pradžių visuomet mėginsime išmokamas lėšas pervesti į tą pačią kortelę. Kai lėšų išmokėjimas patvirtinamas, lėšos įskaitomos į kliento „Visa“ kortelę. Grąžinti pinigai turėtų matytis atitinkamoje sąskaitoje per kelias darbo dienas ir kito mėnesio banko išraše.

Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekti!
El. Paštas

CFD yra sudėtingos priemonės, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76,4% proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.