Ar siūlote pranešimų paslaugą?

Taip, be to, ji visiškai nemokama! Pranešimus ir priminimus galite gauti atidarydami ar uždarydami poziciją, kai instrumento kaina pasiekia konkretų lygį, prieš Nepakankamą maržą ir pan. Ši paslauga leidžia jums tam tikru lygiu kontroliuoti savo prekybos sąskaitą net jei nesate prie jos prisijungę.

Pranešimų nustatymus galite pasirinkti paspaudę „Meniu“ → „Sąskaita“ → „Pranešimų nustatymai“ ir pažymėję, kaip juos norite gauti – el. paštu, SMS ar tiesioginiais pranešimais.

Atkreipkite dėmesį, kad tiesioginiai pranešimai išsiunčiami į kiekvieną įrenginį, iš kurio kada nors esate prisijungę prie savo sąskaitos. Jei kada nors naudojote kito asmens įrenginį prisijungdami prie savo prekybos sąskaitos, tiesioginiai pranešimai bus siunčiami ir į tą įrenginį, ir į jūsų nuosavą įrenginį. Tokiu atveju galite susisiekti su klientų aptarnavimo komanda ir paprašyti, kad jie pašalintų trečiosios šalies įrenginį (-ius) iš jūsų prekybos sąskaitos.

Atkreipkite dėmesį, kad tai tėra pranešimai, todėl norėdami stebėti savo investicijų būklę ir atlikti konkrečius veiksmus, pvz., atidaryti ar uždaryti poziciją, privalote būti įėję į prekybos platformą.

Be to, pranešimai ir priminimai nėra garantuojami, nes jų siuntimu rūpinasi kiti paslaugų teikėjai. Tik jūs asmeniškai atsakote už savo pozicijas ir su jais susijusius veiksmus, pvz., pinigų pervedimą, pozicijų uždarymą ir t. t.

Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekti!
El. Paštas

CFD yra sudėtingos priemonės, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76,4% proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.