Kodėl turiu įkelti asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka ir kitus dokumentus?

Pagal mums taikomus juridinius ir norminius reikalavimus Plus500 privalo patikrinti jūsų tapatybę ir gyvenamąjį adresą, o tam turite mums atsiųsti asmens tapatybės dokumentą su nuotrauka bei dokumentą su nurodytu gyvenamuoju adresu.
Atsidarydami Plus500 paskyrą jūs sutinkate laikytis visų galiojančių pinigų plovimo prevencijos ir kovos su terorizmo finansavimu teisės aktų reikalavimų, įskaitant, be apribojimų, reikalavimo pateikti reikiamus jūsų tapatybės, gyvenamojo adreso, lėšų šaltinio įrodymus ir pan. Plus500 nepradės komercinių santykių su jokiu asmeniu, kol nebus visiškai patvirtinta jo asmens tapatybė ir gyvenamasis adresas, ir (arba) gauti ir patikrinti visi reikalaujami dokumentai. Tokiu būdu siekiame apsaugoti nuo apgavysčių save ir jus, taip pat apsaugoti jūsų privatumą, todėl tai yra standartinis reikalavimas. Esant reikalui Plus500 pasilieka teisę taikyti papildomas klientų tikrinimo priemones.

Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekti!
El. Paštas

CFD yra sudėtingos priemonės, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 80,5% proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.