Kaip apskaičiuojamos „Plus500“ kainos?

„Plus500“ nustato kainas pagal pagrindinės finansinės priemonės kainą ir jos spredą.
Mūsų kainos gaunamos iš įvairių trečiųjų šalių rinkos duomenų teikėjų, kurie savo ruožtu gauna duomenis apie kainas iš atitinkamų biržų. Tada automatiškai pritaikoma korekcija (t. y. spredas) ir gaunama „Plus500“ kaina. Spredą padengiate jūs, tačiau jis jau įtrauktas į kotiruojamus kursus ir nėra papildomas mokėtinas mokestis.
Spredą galima apskaičiuoti atimant priemonės pardavimo kainą iš pirkimo kainos. Informacijos apie konkrečios priemonės spredą galima rasti mūsų svetainėje arba prekybos platformose paspaudus nuorodą „Informacija“, esančią šalia priemonės pavadinimo.
Mūsų kriptovaliutų CFD kainos išvestos iš konkrečių kriptovaliutų biržų. Turėkite omenyje, kad kriptovaliutų kainos skirtingose kriptovaliutų biržose gali smarkiai skirtis.

Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekti!
El. Paštas

CFD yra sudėtingos priemonės, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76,4% proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.