Ar siūlote pratęsimo paslaugą?

Dauguma mūsų siūlomų priemonių, kurios pagrįstos ateities sandoriais, turi pratęsimo datą. Apie tai galite sužinoti pagrindiniame prekybos platformos ekrane šalia priemonės spustelėję nuorodą „Išsamiau“.
Kai ateina priemonei nustatyta ateities sandorio automatinio pratęsimo data, visos atviros pozicijos ir nurodymai nemokamai automatiškai perkeliami į kitą „Plus500“ ateities sandorį.
Tam, kad būtų kompensuotas pagrindinės priemonės kainos pokyčio naujo sandorio laikotarpiui poveikis atviros pozicijos kainai, atliekama korekcija, kad galėtumėte išlaikyti visas atviras pozicijas be jokio poveikio turto lygiui. Siekiant atspindėti naujo sandorio kainą, taip pat proporcingai pakoreguojami stabdymo nurodymai ir ribojimo nurodymai. Jūsų pozicijos vertė ir toliau atspindi pokyčius rinkoje pagal pradinę vertę pozicijos atidarymo metu.
Daugiau informacijos apie tai, kaip apskaičiuojamos pratęsimo korekcijos, skaitykite temoje "Kas yra pratęsimo korekcija?"

Jei ateities sandoris yra be pratęsimo, pozicija bus uždaryta pasibaigus instrumento galiojimo terminui, kuris taip pat nurodytas nuorodoje „Išsamiau“. Išsamiau apie pozicijų galiojimo terminus skaitykite DUK temoje „Kas yra instrumento galiojimo terminas?

Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekti!
El. Paštas

CFD yra sudėtingos priemonės, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 80,5% proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.