Ar pridedate dividendus?

Dividendai yra akcininkams skiriama įmonių pelno dalis, o galutinio termino diena, iki kurios būtina turėti akcijų norint turėti teisę į dividendus, vadinama paskutine dividendų išmokėjimo diena.
„Plus500“ platformoje prekiaujate vertybinių popierių CFD, todėl faktiškai neturite pačios akcijos. Jei tokią dieną turite atvirą vertybinių popierių ar ETF CFD poziciją, jūsų sąskaitoje bus atlikta korekcija pagal pamatinėje rinkoje išmokėtus dividendus. Jei turite pirkimo poziciją, dėl dividendų jūsų sąskaitoje bus atlikta teigiama korekcija. Tačiau jei turite pardavimo poziciją, bus atlikta neigiama korekcija. Atkreipkite dėmesį, kad investicija į vertybinių popierių CFD nesuteikia balso teisės.

Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekti!
El. Paštas

CFD yra sudėtingos priemonės, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 80,5% proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.