Finansiniai instrumentai

Ar pridedate dividendus?

Dividendai yra akcininkams skiriama įmonių pelno dalis, o galutinio termino diena, iki kurios būtina turėti akcijų

Sužinokite daugiau

Ar siūlote pratęsimo paslaugą?

Dauguma mūsų siūlomų priemonių, kurios pagrįstos ateities sandoriais, turi pratęsimo datą. Apie tai galite sužinoti pagrindiniame prekybos platformos ekrane šalia priemonės spustelėję

Sužinokite daugiau

Kaip apskaičiuojamos „Plus500“ kainos?

„Plus500“ nustato kainas pagal pagrindinės finansinės priemonės kainą ir jos spredą.
Mūsų kainos gaunamos iš įvairių trečiųjų šalių rinkos duomenų teikėjų, kurie savo ruožtu gauna duomenis apie kainas iš atitinkamų biržų.

Sužinokite daugiau

Kas vyksta esminio įvykio metu?

Esminis įvykis yra biržoje kotiruojamos įmonės įvykis, kuris yra susijęs su jos akcijomis ar kitais vertybiniais popieriais.

Sužinokite daugiau

Kada instrumentas tampa neaktyvus (juo negalima prekiauti)?

Kartais instrumentais laikinai neįmanoma prekiauti – taip atsitinka esminių įvykių metu sumažėjus galimybei gauti kainos informaciją, pvz.,

Sužinokite daugiau

Kas yra pratęsimo korekcija?

Kai ateina ateities sandorio galiojimo data, o instrumentui nustatyta automatinio pratęsimo sąlyga, visos atviros pozicijos automatiškai pratęsiamos į kitą ateities sandorį.

Sužinokite daugiau

Kas yra instrumento galiojimo terminas?

Ateities sandoriais pagrįsti instrumentai gali būti ribotos trukmės arba su pratęsimo data. Tai galite pasitikslinti pagrindiniame prekybos

Sužinokite daugiau

Kas yra spredas?

„Spredas“ – tai skirtumas tarp priemonės „pirkimo“ kainos ir „pardavimo“ kainos konkrečiu laiku.

„Plus500“ siūlo du priemonėms taikomų spredų mechanizmus: dinaminį spredą – jis nuolat koreguojamas pagal rinkos spredą laikotarpiu, kai pozicija yra atidaryta; spredą, kuris paprastai nesikeičia pagal bendrus rinkos svyravimus, kol pozicija yra atidaryta, tačiau, jei rinka yra nepastovi ir nelikvidi, jo lygis gali būti pakeistas, kad būtų geriau atspindėtos pamatinės rinkos sąlygos. Nepaisant to, „Plus500“ siekia bet kuriuo metu teikti mažiausius įmanomus spredus.

Prieš pradėdami prekiauti, turėtumėte visada patikrinti taikomą spredo tipą ir būtinai žinoti priemonės ypatybes. Informacijos apie konkrečios priemonės spredą galima rasti mūsų svetainėje arba prekybos platformose paspaudus nuorodą „Informacija“, esančią šalia priemonės pavadinimo.

Sužinokite daugiau

Kur rasti informaciją apie konkretų instrumentą?

Naudingos informacijos apie visus prekybos platformoje siūlomus instrumentus rasite instrumento skirtuke „Išsamiau“. Kartais šie duomenys keičiasi, todėl

Sužinokite daugiau

Kokias prekybos priemones teikiate?

„Plus500“ teikia daugiau nei 2 000 finansinių priemonių, įskaitant akcijų, Forex, indeksų, kriptovaliutų, žaliavų,

Sužinokite daugiau
Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekti!
El. Paštas

CFD yra sudėtingos priemonės, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76,4% proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.