Ar „Plus500“ taiko kokius nors prekybos mokesčius?

Atlygį už savo paslaugas Plus500 pagrinde įskaičiuoja į rinkos spredą. Pavyzdžiui, prekiaujant EUR/USD pora, jei pirkimo kursas yra 1,3128, tuomet pardavimo kursas bus 1,3126, o rinkos spredas bus lygus 2 punktams. Kiti paslaugų teikėjai ima mokestį už kiekvieną sandorį, tačiau Plus500 to nedaro.

Tačiau gali būti taikomi tokie papildomi mokesčiai:

Naktinis papildymas – po tam tikro laiko (naktinio papildymo laiko) naktinio papildymo suma pridedama prie jūsų sąskaitos arba iš jos atimama, jei pozicija paliekama atvira.
Naktinio papildymo laiką ir paros naktinio mokesčio procentą galima sužinoti paspaudus saitą „Išsamiau“, esantį šalia priemonės pavadinimo pagrindiniame platformos ekrane.

Valiutos keitimo mokestis – „Plus500“ nuskaitys valiutos keitimo mokestį už visus finansinių priemonių sandorius, kurie yra išreikšti ne sąskaitos valiuta.
Valiutos keitimo mokestis sudarys iki 0,5 % sandorio realizuoto pelno ir nuostolio bei bus realiuoju laiku įtrauktas į atidarytos pozicijos nerealizuotą pelną ir nuostolį.

Pertraukos mokestis – Jei per tris mėnesius neprisijungsite prie savo prekybos sąskaitos, bus taikomas iki 10 USD per mėnesį mokestis. Nuo to momento šis mokestis bus nuskaitomas kartą per mėnesį tol, kol nebus prisijungta prie sąskaitos. Neaktyvumo mokestis bus lygus sąskaitos likučiui arba 10 USD (arba ekvivalentinei sumai kita valiuta, kurią naudojate), atsižvelgiant į tai, kuri suma mažesnė. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad šis mokestis taikomas tik prekybos tikrais pinigais sąskaitoms ir tik jei sąskaitoje turite mokesčiui reikalingą sumą. Jei norite išvengti šio mokesčio, kartais įeikite į savo paskyrą – to užteks, parodyti, jog esate aktyvus klientas.

Garantuoto stabdymo nurodymas – jei pasirenkate šią funkciją, atkreipkite dėmesį, kad jis garantuoja, jog sandoriui taikomas platesnis spredas, nes jūsų pozicija (sandoris) bus uždaryta taikant konkretų nurodytą kainą. Išsamiau žr. DUK temą “Prekyba” → “Kas yra Garantuoto stabdymo nurodymas?

* Išsamiau apie mokesčius žr. Naudotojo sutartyje

Neradote atsakymo į savo klausimą? Susisiekti!
El. Paštas

CFD yra sudėtingos priemonės, dėl kurių kyla didelė rizika greitai prarasti pinigus taikant finansinį svertą. 76,4% proc. neprofesionaliųjų investuotojų sąskaitų prarandami pinigai prekiaujant CFD su šiuo teikėju. Turėtumėte pagalvoti, ar suprantate, kaip veikia CFD ir ar galite sau leisti prisiimti didelę riziką prarasti savo pinigus.